خرید فالوور خارجی ارزان و تحویل فوری

خرید فالوور خارجی به افراد خارجی گفته می‌شود که از خارج از کشور افزوده می‌شوند که می‌توانند از هر شهر و کشوری باشند که در سرور های مختلف با کیفیت و سرعت متفاوت عرضه میشوند.

خرید فالوور خارجی
خرید فالوور خارجی

سریعترین روش خرید

لطفا جهت کارایی بهتر و قابلیت پیگیری و مشاهده وضعیت سفارشات در پنل کاربری ثبت نام کنید

پشتیبانی و پیگیری سفارشات

جهت پیگیری سفارشات و مشاهده وضعیت لحظه ای سفارشات کافیست در سایت ثبت نام کنید.اینستا سوشال از طریق تیکت و تلگرام خدمات پشتیبانی به کاربران خود ارائه میدهد.

پنل نمایندگی فروش فالور

اینستا سوشال به کاربرانی که نیاز داشته باشند پنل های نمایندگی برنزی،نقره ای و طلایی براساس نیاز آنها ارائه میدهد

چرا فالوور خارجی با کیفیت بخریم ؟

امروزه با گسترش استفاده مردم از تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی، کسب و کارهای آنلاین رونقی بیش از پیش دارند. این کسب و کارها در بستر های مخفی اعم از وب‌سایتها، تلگرام، اینستاگرام و… شکل می‌گیرند.
اما در این میان اینستاگرام میان کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا دسترسی به آن راحت از وب سایت و تلگرام می‌باشد. با ما همراه باشید تا راه های افزایش فالوور خارجی برای مقاصدی چون فروش و… را بررسی نماییم. لازم به ذکر است که فالوور خارجی به افرادی اطلاق می‌شود که واقعی و فعال بوده و از کشور یا شهرهای دیگر می‌باشند. هر چه کیفیت این فالوور ها بیشتر باشند صفحه ما پر مخاطب تر و فعال تر می‌شود و ما را به اهدافمان از قبیل فروش یا محبوبت کسب و کار یا صفحه شخصی بیشتر میکند. با اینستا سوشال همراه باشید.

فالوور خارجی چیست؟

فالوور خارجی به معنای دنبال کننده غیر ایرانی گفته میشود که از کشور های مختلف صفحه اینستاگرام شما را فالوور میکنند تا از فعالیت شما آگاه باشند.

زمانی که شما مطلبی در پیج خود می‌گذارید مطالب شما برای فالوورهای غیر ایرانی شما به نمایش گذاشته می‌شود و آنها می‌توانند آن را لایک یا کامنت بگذارند. همچنین شما برای افزایش لایک پست های خود اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید.

به چه دلیل فالوور خارجی بخریم؟

شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار می‌آید.

یکی مرد جنگی به از صد هزار! در دنیای اینستاگرام، این را ما این‌گونه معنی می‌کنیم که اگر صفحه فروش شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل‌شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی‌نتیجه ماندن آن است.