خرید کامنت اینستاگرام واقعی همراه با تحویل فوری

خرید کامنت اینستاگرام بهترین راه کاری هست که میتوان با خیال راحت کامنت های دلخواهتون رو به پست های اینستاگرام خودتون اضافه کنید.

 
خرید کامنت اینستاگرام

پشتیبانی و پیگیری سفارشات

جهت پیگیری سفارشات و مشاهده وضعیت لحظه ای سفارشات کافیست در سایت ثبت نام کنید.اینستا سوشال از طریق تیکت و تلگرام خدمات پشتیبانی به کاربران خود ارائه میدهد.

پنل نمایندگی فروش فالور

اینستا سوشال به کاربرانی که نیاز داشته باشند پنل های نمایندگی برنزی،نقره ای و طلایی براساس نیاز آنها ارائه میدهد

چرا کامنت های اینستاگرام اهمیت دارند؟ آیا خرید کامنت اینستاگرام منطقی است؟ خرید کامنت اینستاگرام برای چه پیج هایی مناسب تر است؟ اینجاییم تا پاسخ به سوالات احتمالی در ذهن شما را مشخص کنیم.

 

اهمیت کامنت اینستاگرام

کسانی که به فکر خرید کامنت اینستاگرام هستند، از اهمیت کامنت در دنیای مجازی مطلع هستند اما اگر برای شما جای سوال است که چرا کامنت اهمیت زیادی دارد با ما همراه باشید.

اینستاگرام پست ها را رتبه بندی می کند و بر اساس رتبه ای که هر پست می گیرد به آن اولویت داده می شود. تعداد لایک ها و کامنت ها از مواردی هستند که بر روی رتبه بندی تاثیر می گذارند. سه فاکتور مهم برای رتبه بندی اینستاگرام وجود دارد:

  1. تعداد لایک و کامنت های یک پست
  2. تعاملات کاربران با پست های قبلی
  3. زمان به اشتراک گذاشتن پست

وقتی یک پست با افزایش کامنت همراه باشد احتمال نمایش در Explorer را دارد و نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت. حال هرچه افراد بیشتری پست مورد نظر را لایک کنند و کامنت گذاری داشته باشند می توان امیدوار بود که پیج مورد نظر تبدیل به یکی از پیج های پرطرفدار می شود.

خرید کامنت اینستاگرام با بازاریابی دیدگاه همراه است به طوری که به کسب و کار شما رونق می دهد و موقعیت کسب و کار را مشخص می سازد. البته که بسیاری از کامنت ها دارای رویکردهای مخصوصی هستند برخی شامل متن های کوتاه هستند و برخی دیگر به شکل مختصر و مفید هستند.

 

عقل مردم به چشمشان است!

وقتی مردم به دنبال این هستند که یک پیج را فالو کنند در ابتدا نگاه می کنند که چه تعداد افرادی و در چه سطحی پیج مورد نظر را قبول دارند. از این رو بسیار مهم است که تعداد لایک ها و کامنت های یک پست بالا باشد. گاه تعداد کامنت های یک پست در تصمیم اینکه یک پیج را فالو کنیم یا نکنیم تاثیر دارد.

هر کامنتی که به ثبت میرسد حکم اعتبار پیج است. پیجی که اعتبار بالایی داشته باشد در واقع می تواند به واسطه موقعیت یک پست با تعداد کامنت زیاد به شهرت برسد. از سوی دیگر برخی از پیج ها هستند از نظر فالوور در وضعیت خوبی قرار دارند اما تعداد کامنت آنها کم است و به طوری با عقل جور در نمی آید  پس اگر اقدام به خرید لایک اینستاگرام کرده اید اما از خرید کامنت اینستاگرام دوری می کنید، کار را برای خودتان سخت تر می کنید. از یاد نبرید که به طور کلی موقعیت یک پیج در ساده ترین حالت می بایست با سطح موازی لایک و کامنت همراه باشد.