خرید بازدید استوری اینستاگرام | ویو استوری | افزایش سین استوری

اگر نیاز به افزایش ویو استوری اینستاگرام خود دارید و میخواهید از بقیه پیج های اینستاگرام متمایز باشید به جایی درستی امدید. در زیر پنل های ویو استوری رو براتون قرار دادیم فقط لینک ویو استوری رو درست بزنید تا خودکار ارسال بشه.

 
خرید ویو استوری

پشتیبانی و پیگیری سفارشات

جهت پیگیری سفارشات و مشاهده وضعیت لحظه ای سفارشات کافیست در سایت ثبت نام کنید.اینستا سوشال از طریق تیکت و تلگرام خدمات پشتیبانی به کاربران خود ارائه میدهد.

پنل نمایندگی فروش فالور

اینستا سوشال به کاربرانی که نیاز داشته باشند پنل های نمایندگی برنزی،نقره ای و طلایی براساس نیاز آنها ارائه میدهد

افرایش ویو استوری اینستاگرام

در عصر جدید اپ ها و نرم افزار های اجتمایی مثل اینستاگرام و تلگرام یک بستر خیلی عالی و ایده آل برای کسب درآمد و افزایش فروش ومحصولات شده اند به گونه میتوان با این شبکه های اجتمایی فروش میلیونی رو تجربه کنید . برخی افراد بیشتر سفارش پست تبلیغاتی میگرند و برخی دیگر بازدید استوری میذارن و از این طریق تبلیغات انجام میدهند . سرویس بازدید استوری اینستاگرام اینستا سوشال برای آن دسته از افرادی هست که میخواهند سین استوری خود را در مدت زمات بسیار کوتاه افزایش دهند که یک نوع جهش و به نحوی ترفند به حساب می آید . اینستا سوشال برترین وب سایت ارائه دهند خدمات افزایش ویو استوری اینستاگرام میباشد و بیش از 100 سایت برتر ارائه دهنده خدمات فالوور و سایر شبکه های اجتمایی را تحت پوش خود قرار داده است که به صورت زیر مجموعه در حال فروش خدمات افزایش ویو استوری می باشند.

 

چرا اینستا سوشال را برای خرید ویو استوری اینستاگرام انتخاب کنم

سرویس سین استوری به دلیل مرجع بودن سایت اینستا سوشال دارای کمترین قیمت در بین تمام سایت ها میباشد یکی از مهم ترین دلایل ارزان بدون سرویس افزایش ویو استوری این است که تیم اینستا سوشال خود دارای سرور های قدرتمند و vps های میباشد که افزایش بازدید کننده واقعی ، فیک ، ایرانی ، بین المللی و حتی بازدید کننده از کشور های دیگر را نیز میتواند برایتان به ارمغان بیاورد . یکی از اصلی ترین دلایل ارزان بودن سرویس افزایش ویو استوری اینستاگرام استفاده از سرورهای اختصاصی افزایش بازدید کننده میباشد . یکی دیگر از دلایل ارزان بودن سرویس بازدید استوری در نظر گرفتن حداقل سود در قبال خدمات و سرویس های خود به مشتریان میباشد. رضایت مشتری و کلا مشتری مداری جزو اهداف بسیار بزرگ اینستا سوشال میباشد.

 

سرعت تکمیل بازدید استوری چه قدر است ؟ چقدر زمان طول میکشه تا ویو های استوری اعمال بشن ؟

تعرفه های گوناگونی از بازدید استوری برای شما عزیزان قرار داده ایم که هر تعرفه ویژگی های متفاوتی دارد و با توجه به ویژگی ها و خاصیت هایی که دارند و همچنین با توجه به فاکتور ها و عوامل مختلف همچون تعداد بازدید های سفارشی ، ترافیک سرور ، زمان ثبت سفارش و … هرکدام زمان متفاوتی را برای تکمیل به خود اختصاص می دهند .

 

سوالاتی که ممکن است قبل از خرید و سفارش بازدید استوری اینستاگرام براتون پیش بیاد ؟

+ بازدید استوری به چه درد میخوره ؟

– هدف هر شخص از خرید بازدید استوری ، با توجه به کسب و کار و استراتژی پیش رو می تواند متفاوت باشد .

+ بازدید استوری برای یه دونه از استوری هاست یا همش ؟

– بازدید ها (views) بر روی تمامی استوری ها اعمال می شود .

 

+ تا هر زمان که استوری بزاریم بازدید ها روشون اعمال میشن ؟

– مگه جنگله ؟ 😅 فقط یک بار اعمال میشه و هر زمان که شروع شه روی تمامی استوری هایی که تا اون زمان قرار دادین انجام میشه و بعد از کامل شدن دیگه استوری قرار بدین روی اون اعمال نمی شود !

باید پیجم پابلیک باشه حتما ؟

– اره . حتما قبل از سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان Pv به حالت عمومی یا همان public در بیاورید و تا پایان انجام سفارش آنرا تغییر ندهید . در غیر این صورت سفارش شما انجام نخواهد شد.